Poradniki

Gadżety do wnętrza w globtroterskim stylu. Sprawdź!

Kochasz podróżowanie i najczęściej cały swój wolny czas spędzasz na poznawaniu nowych zakątków? A może znasz kogoś, kto ma taką pasję? W takim przypadku sprawdź z nami gadżety do wnętrz w globtroterskim stylu!

Globtroterski styl aranżacji wnętrza może być nowoczesny lub tradycyjny, ale tym, co go wyróżnia jest zamiłowanie do podróży widoczne w wyposażeniu wnętrz. W pomieszczeniach urządzonych w ten sposób znajdziemy wiele wyjątkowych przedmiotów związanych z odbytymi podróżami. Co możemy w nich zobaczyć najczęściej?

Zdjęcia z podróży

Nie ma lepszej pamiątki po wojażach niż zdjęcia. Warto wyeksponować je w swoim domu, aby przypominały o wakacjach!

W tym celu możemy wykorzystać różnego rodzaju ramki, ale możemy także przygotować plakat ze zdjęć i powiesić go na ścianie. Plakat można wykonać samodzielnie, umieszczając zdjęcia w jednej ramie, ale można także zamówić go w firmach drukujących takie materiały – zrobimy to także on-line.

Mapa zdrapka

Kolejnym ciekawym dodatkiem do wnętrza, który świetnie sprawdzi się też jako prezent dla podróżnika, będzie mapa zdrapka. Mapa tego rodzaju pokryta jest warstwą do zdrapywania, którą można usunąć, gdy odwiedziliśmy już jakieś miejsce, odsłaniając przy tym powierzchnię w innym kolorze.

W sklepach można znaleźć wiele różnych map zdrapek, na przykład są to mapy świata, Europy, Polski, mapy gór. Różne modele możemy zakupić w sklepie internetowym 4Gift.

Pamiątki z podróży

Aby wnętrza prezentowały się jeszcze ciekawiej, można udekorować je pamiątkami z podróży. To nie tylko magnesy czy figurki. Możemy także postawić na oryginalne, charakterystyczne dla danych krajów wyroby, na przykład ludowe rzeźby, zastawę stołową, dekoracje ścienne czy też poszewki na poduszki albo koce.

Takie pamiątki z podróży będą nam nie tylko przypominały o przeszłych wojażach, ale również będą pełniły praktyczną funkcję. To najlepszy prezent dla podróżnika, który nie przepada za kiczowatymi pamiątkami do kupienia w kioskach. Wtedy przywozimy do domu coś, co jest częścią danego kraju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *