Poradniki,  Zdrowie i Uroda

Jak naładować wewnętrzne baterie w trakcie weekendu?

kon3W pracy spędzasz dużo czasu i nie starcza go już na relaks? Twoje stanowisko jest związane z nadmiernym stresem? W takim przypadku warto wyrwać się z tego błędnego koła i poświęcić chociaż jeden weekend na wypoczynek. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji na podładowanie swoich wewnętrznych baterii!

Każdy z nas ma swój sposób na relaks – niektórzy wolą dać sobie wycisk podczas treningów, inni z kolei preferują bardziej leniwe formy odpoczynku. Najważniejsze to wybranie czegoś, co rzeczywiście będzie mogło sprawić, że zapomnimy o codzienności, aby nie wychylała się ona cały czas z naszego telefonu czy komputera, psując humor.

  1. Relaks w Spa

Gdy nie masz ochoty na dalekie wyjazdy, w takim przypadku warto zdecydować się na wizytę w salonie Spa, gdzie będzie można zregenerować swój organizm całkowicie. W salonach Spa można skorzystać z jacuzzi, sauny, masażów czy specjalnych zabiegów na ciało i twarz, które pozwalają na odprężenie i jednocześnie poprawiają urodę.

Ciekawym pomysłem będzie też połączenie relaksu w Spa z wyjazdem do jakiejś malowniczej miejscowości. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa takie jak „hotel Spa”, aby wybrać dla siebie ciekawe propozycje.

  1. Wyjazd do miejscowości turystycznej

Gdy masz ochotę na zwiedzanie, opalanie się na plaży czy szusowanie na nartach, pomyśl o takich mini wakacjach w weekend. Najlepiej, aby podróż nie zajęła zbyt wiele czasu, wybrać dla siebie niedalekie miejscowości.

Nie zapomnij o tym, aby zdecydować się na jakiś lepszy hotel, w którym będzie można całkowicie się odprężyć. Pozwól sobie na wizyty w restauracjach, aby rozkoszować się wyśmienitym jedzeniem. Ten weekend należy do ciebie!

  1. Weekend na końskim grzbiecie

Ciekawym pomysłem na weekendowy relaks może być też jazda konna. Niezależnie od tego, czy znasz już podstawy jeździectwa czy też dopiero chcesz rozpocząć naukę, to kapitalny pomysł. Jazda konna jest relaksująca, pozwala na uzyskanie harmonii z naturą, a przy tym dzięki niej można zadbać o swoją kondycję.

Na kursy jazdy konnej zaprasza gospodarstwo agroturystyczne Stary Młyn Strzeszyn, położone na Pojezierzu Drawskim. Więcej informacji o ofercie gospodarstwa Stary Młyn Strzeszyn znajduje się na stronie internetowej.

Jeden Komentarz

  • Rataland

    Propozycje na prawdę ciekawe:) Jednak w tym zabieganym świecie ciężko jest znaleźć czas dla Siebie na chwilę odpoczynku:( jak już mamy dzień wolny to trzeba go przeznaczyć na zaległe pranie , sprzątanie;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *