Zdrowie i Uroda

Koloryzacja Inoa – opinie potwierdzają skuteczność

Farbując włosy na blond, warto zastanowić się nad koloryzacją Inoa. Opinie o tym produkcie są pozytywne i pochodzą od zadowolonych z efektu klientek. Koloryzacja profesjonalna Inoa od L’Oreal ma zapewniać chłodny blond pozbawiony żółtych refleksów – kolor włosów, o jakim marzy wiele kobiet, ale który nie jest łatwy do uzyskania. Warto także zauważyć, że produkty te mają także, poza pięknym kolorem, zapewniać także pielęgnację włosów i nie niszczyć ich podczas zabiegu, ponieważ nie zawierają drażniącego amoniaku. Na czym polega sekret tej metody koloryzacji włosów i dla kogo będzie ona odpowiednia?

Koloryzacja Inoa – opinie ekspertów

Farbowanie włosów na blond, szczególnie na odcień chłodny, pozbawiony żółtych tonów i refleksów, nie jest prostym zadaniem. Każda osoba, która w domowym zaciszu próbowała zmienić kolor włosów potwierdzi, że często niezbędne są dodatkowe zabiegi dla ochłodzenia koloru i osiągnięcia oczekiwanego efektu. Dlatego L’Oreal opracował produkty do trwałej koloryzacji włosów, które zapewniają świetny efekt kolorystyczny, ale również nie niszczą włosów. Według ekspertów, farby Inoa to innowacyjne rozwiązanie w zakresie farbowania włosów. Olejowa formuła produktu zapewnia pielęgnację podczas zabiegu, nie dopuszczając do powstawania zniszczeń, a kolor wychodzi równomierny i atrakcyjny. W kwestii produktów L’Oreal Inoa opinie ekspertów są zgodne: nie czyniąc krzywdy włosom, pokrywa do 100% siwych włosów, co czyni go szeroko dostępnym na tle obecnej oferty koloryzacji bez amoniaku.

Komu pasuje jasny kolor włosów?

Zanim zdecydujesz się jednak na skorzystanie z oferty salonów Salon Expert i poddasz się farbowaniu włosów na blond, dowiedz się, komu taki odcień będzie najbardziej pasować.

Jasne włosy doskonale pasują osobom, które naturalnie cieszą się blond pasmami. W takim wypadku można śmiało bawić się odcieniami czy stopniami jasności koloru. Podobnie osoby o naturalnym odcieniu wpadającym w jasny brąz. Wystarczy jedynie lekko kosmyki rozjaśnić i powstaje naturalna fryzura. W przypadku ciemniejszego odcienia włosów warto poprosić o pomoc w doborze odcienia fryzjera. Warto pamiętać, że nawet osoby z ciemniejsza karnacją mogą wygladać w blondzie atrakcyjnie, należy jedynie odpowiednio dobrać do urody farbę. Warto zdecydować się na zabieg farbowania inoa – opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że to skuteczna metoda, a efekty urzekają.

Farbowanie włosów na blond

By uzyskać jak najpepsze efekty, warto wybrać się do sprawdzonego salonu fryzjerskiego, który oferuje profesjonalna koloryzację. Często pierwszym etapem procesu dojścia do jasnych włosów będzie stopniowe rozjaśnianie wyjściowego odcienia włosów, tak by końcowy efekt był jak najlepszy i najbardziej atrakcyjny. Następnie można zacząć farbować na dobrany do typu urody klientki odcień blondu. Specjaliści z salonów L’Oreal Salon Expert przeprowadzają zabieg farbowania włosów na jasne odcienie za pomocą farb Inoa. Opinie potwierdzają, że to wyjątkowo skuteczny i, przede wszystkim, bezpieczny sposób na zmianę koloru włosów bez niszczenia ich.

Zalety koloryzacji Inoa:

  • bezpieczeństwo
  • pokrycie do 100% siwych włosów
  • trwałość do sześciu tygodni
  • koloryzacja bez amoniaku
  • kolor wychodzi jednolity i trwały
  • włosy po zabiegu stają się odżywione, nawilżone, miękkie i wygładzone – po prostu zdrowe!
  • skóra głowy zostaje podczas zabiegu odżywiona

Jeśli marzysz o naturalnie wyglądającym, chłodnym odcieniu blondu i o koloryzacji, która nie podrażni delikatnej skóry głowy i nie zniszczy włosów – wypróbuj koloryzację Inoa – opinie mówią same za siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *