Poradniki,  Zdrowie i Uroda

Onyx Plus skutecznym sposobem walki z niedoborem wapnia

3Brak zbilansowanej diety może odbić się na naszym zdrowiu. I zapewne będzie miało to miejsce prędzej czy później. Dlatego jeśli jesteśmy w stanie temu zapobiec, trzeba zrobić to jak najszybciej jesteśmy w stanie.

Warto zauważyć, że jeśli dieta ta nie jest odpowiednio zrównoważona, to nasz organizm nie zostanie we właściwy sposób wzbogacony w niezbędne mu do prawidłowego funkcjonowania minerały oraz pierwiastki śladowe. Natomiast niedobór tych składników niejednokrotnie jest powodem dużej ilości dolegliwości i chorób spowodowanych ich niedoborami. Jednym z najczęściej brakujących organizmowi pierwiastków jest wapń, bez którego ani rusz w kierunku prawidłowej pracy i rozwoju człowieka. Z pomocą na pewno może przyjść preparat Onyx Plus, który prócz wielu innych minerałów w składzie, dostarcza właśnie tego tak często brakującego pierwiastka.

Objawy niedoboru wapnia

Każdy z nas kojarzy mniej więcej jaka jest rola wapnia w organizmie człowieka. Jest on przede wszystkim składnikiem kości i zębów, pomaga w ich prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu. Jest niezbędny nie tylko dla układu kostnego, ale także do krzepnięcia krwi i regulacji ciśnienia. Dodatkowo pomaga wchłaniać witaminę B12, która z kolei wspomaga pracę układu nerwowego. I takich powiązań jest naprawdę wiele.

Niedobór wapnia zwany jest z medycznego punktu widzenia hipokalcemią. Uznawany jest za poważne zaburzenie, które prowadzić może do wielu przykrych konsekwencji. Głównym objawem niedoboru jest pogorszenie stanu kości – stają się one osłabione i bardziej podatne na złamania. Zęby stają się bardzo wrażliwe przy jedzeniu, czy szczotkowaniu. Niedobór wapnia ma także wpływ na nieprawidłowe działanie mięśni oraz ich kurczenie się; drętwienie w kończynach, mrowienie, ból mięśni oraz stawów.

Jak Onyx Plus wpływa na niedobór wapnia?

ONYX Plus to suplement diety regulujący właśnie poziom wapnia w naszym organizmie oraz wspomagający utrzymanie go na odpowiednim poziomie. Regularne stosowanie zapewnia pozbycie się przykrych doświadczeń związanych z brakiem wapnia, a to wszystko dzięki wyjątkowo opracowanemu składowi preparatu. Właściwa dieta zawierający produkty takie jak nabiał, fasola, ryby, migdały, mleko, sery, zielone warzywa w połączeniu z preparatem to gwarancja zdrowia i zwalczenie niedoboru.

Onyx Plus to preparat bogaty w różne niezbędne minerały i pierwiastki śladowe. Wśród nich wysoko stoi wapń. W buteleczce o pojemności 480 ml wapń zajmuje aż 100 mg. Liczby nie pozostają obojętne. Taka zawartość pierwiastka pomaga zwalczać wszystkie konsekwencje płynące z niedoboru wapnia w organizmie człowieka. Oprócz obecności wapnia w składzie, preparat pomaga także przyswoić i wchłaniać tą cenną dla zdrowia substancję z innych produktów lub pożywienia, zatem współpracuje z działaniami człowieka, które mają na celu uzupełnianie potrzebnych minerałów. Nie pozwala jednak przekroczyć dozwolonej granicy i utrzymuje jego ilość na odpowiednim poziomie (prawidłowy poziom wapnia we krwi to 2,1–2,6 mmol/l) gdyż jak wiadomo – nadmiar może być równie groźny jak niedobór.

Dzięki zawartości wapnia w składzie produktu kanadyjska firma Akuna pozwala na wspomaganie organizmu w pracy na rzecz krzepliwości krwi oraz na szybsze gojenie się ran. Korzyści odpowiedniego poziomu wapnia jest o wiele więcej, dlatego w w przypadku problemów warto sięgnąć po Onyx Plus – kiedy wapń utrzymuje się na właściwym poziomie, mamy mocne kości zdrowe zęby. Odpowiednie stężenie tego pierwiastka to również sprawne mięśnie, odprężone nerwy, zdrowy sen, pogodny nastrój, a nawet poczucie szczęścia.

Artykuł został opracowany w oparciu o współpracę z http://akuna.shop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *