Artykuły,  Dla kobiet,  Dzieci,  Poradniki,  Zdrowie i Uroda

Poczuć się jak astronauta

materac-tempur-sensation-251Nie każdy może zostać astronautom choć wielu o tym marzy. Wdziać kombinezon, zasiąść za kokpitem rakiety czy kosmicznego statku, odliczać w myślach do startu, poczuć siłę przeciążenia miażdżącą narządy wewnętrzne, a potem już tylko podziwiać widoki i spoglądając z góry na Ziemie zadawać sobie filozoficzne pytania w których człowiek jest już tylko malusieńkim ziarenkiem.

Bez wątpienia nikt nie może zagwarantować, że we własnym domu poczujemy się podobnie choć może lepiej bo niektóre z doświadczeń jak mdłości czy silny lęk przed utratą życia nie należą do przyjemnych. Istnieje jednak szansa, że skorzystamy z technologii, która ułatwia astronautom niezwykłe wyprawy. Okazuje się bowiem, że niezwracające swym wygładem uwagi materace mogą skrywać w sobie tajemnice.

Na pewno poszukując przygody nie możemy podróżować po sklepach i rozpruwać materacy lub przyłączyć się do najmłodszych i próbować polecieć sprawdzając na ile materace są w stanie zwiększyć szanse na udany lot. Naszym zadaniem pozostaje jedynie zapamiętania hasła TEMPUR, które wskaże prawidłowe trajektoria.

Materiał TEMPUR powstał w NASA aby redukować dyskomfort wywoływany ogromnymi przeciążeniami. Ktoś bardzo mądry stwierdził jednak, że podobna ochrona i komfort należy się każdemu. W skrócie, tym właśnie sposobem powstały materace TEMPUR. Doskonale wspierające kręgosłup, równomiernie rozkładające ciężar ciała, przywracające właściwe krążenie, niepozwalające na przykre odrętwienia. Takie właściwości posiada na przykład salonsnu.pl/materac-tempur-sensation-25.

Wymieniać można bardzo długo i każdą z właściwości opiewać w detalach, przeciętnych użytkowników bardziej interesuje jednak fakt, że materace TEMPUR pozwalają odczuć złudną utratę wagi jakbyśmy dosłownie leżeli kilka centymetrów nad materacem. Oczywiście materace TEMPUR wykazują wręcz medyczne właściwości ale komu chciałoby się o nich myśleć, kiedy błogostan nie pozwala zejść na ziemię?

To jedyny taki produkt, który podbija światowy rynek. Okazało się bowiem, że sen naprawdę może nieść ze sobą cenną dawkę energii, rano nie musimy odczuwać bólów w okolicy pleców ,a pobudka może kojarzyć się uśmiechem. Początkowo materace TEMPUR mogli nabyć jedynie dobrze sytuowani, teraz dostępne są dla każdego bo przecież wszyscy zasługujemy na wyjątkowe traktowanie.

Teraz każdy może stać się prawie astronautom. Materace TEMPUR zagwarantują nam udany start w bezkres marzeń sennych, a tam możemy szybować już bez końca wyzbyci lęku związanego z lądowaniem. Szeroka oferta dostępna na salonsnu.pl/materace-tempur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *