Artykuły,  Poradniki

Srebro koloidalne

Jak wiadomo większość ludzi ogromną rolę przywiązuje do zdrowego odżywiania oraz przestrzegania odpowiedniej diety. Osoby, które walczą ze zbędnymi kilogramami bardzo często chwytają się najróżniejszych diet. Niektóre z nich są zdrowe, natomiast inne potrafią wyniszczyć organizm i mają negatywny wpływ np. na nerki. Odpowiednie żywienie wpływa także na dobre samopoczucie, a także na stan naszej cery, włosów i paznokci. Aby zachować zdrowie wiele osób sięga po różnego rodzaju produkty, które wpływają na jakość życia.

Specyfikiem dość często wykorzystywanym w codziennej diecie jest srebro koloidalne. Przeważnie używane jest przez osoby w wieku dojrzewania, gdyż jedną z najważniejszych właściwości srebra koloidalnego jest przede wszystkim zwalczanie trądziku. Ponadto lek ten ma szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o usuwanie pleśniawek, grzybów i innych infekcji skóry. Przeznaczony jest także dla osób, które „walczą” z zapaleniem uszu, spojówek, czy też łuszczycą. Niewiele osób zdaje sobie także sprawę z tego, że jest polecany w przypadku oparzeń, zranień, a nawet pojawienia się opryszczki.

Co sprawia, że stosowanie srebra koloidalnego stało się tak popularne?

Głównie produkt ten stał się tak rozchwytywany za sprawą tego, iż uważany jest za „naturalny antybiotyk”. Zabija on 650 szczepów bakterii oraz nie uszkadza naturalnej flory bakteryjnej, dlatego może być używany podczas przeziębienia, grypy, anginy, zapalenia płuc oraz oskrzeli itp. Należy dodać, że zdaniem zwolenników srebra koloidalnego poprawia ono jasność umysłu, w sposób pozytywny wpływa na proces myślenia. Oprócz tego stosowane jest również w bakteryjnym zapaleniu pęcherza. Osoby korzystające z niego uważają, że pozbyły się zapalenia oraz zmniejszyła się częstotliwość „odwiedzania” przez nie toalety.

Jak wiadomo każdy produkt posiada zarówno zwolenników, którzy przypisują mu wiele wspaniałych właściwości, jak i przeciwników, dla których dany specyfik wydaje się być zupełnie bezużyteczny. W związku z tym warto porozmawiać ze specjalistami odnośnie działania produktu, który zamierzamy zacząć stosować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *