Suplementy diety

Zbadaj swoją skórę z marką Iwostin!

Akcja „IWOSTIN. TWOJA RECEPTA NA ZDROWĄ SKÓRĘ”

14 września rusza akcja „Iwostin. Twoja recepta na zdrową skórę”, w ramach której można skorzystać z badania skóry z udziałem dermatologa, dobrać odpowiednie preparaty pielęgnacyjne oraz dowiedzieć się, jak  zniwelować negatywne skutki wakacyjnego słońca i przywrócić skórze zdrowy wygląd. Bezpłatne dermokonsultacje oraz porady lekarskie odbędą się we wrześniowe i październikowe weekendy w galeriach handlowych w pięciu miastach Polski:

14 – 16 września,  Manufaktura, Łódź, 21– 23 września,  Galeria Bałtycka, Gdańsk, 28 – 30  września,  Magnolia Park, Wrocław, 5 – 7 października, Stary Browar, Poznań, 12 – 14 października, Złote Tarasy, Warszawa.

Każda osoba, która skorzysta z badania skóry, otrzyma kartę diagnostyczną z wynikiem badania. Ponadto w placówkach Superpharm na terenie galerii handlowych, w których odbywa się akcja, przygotowana została specjalna promocja dla konsumentów. Przy zakupie wybranego preparatu Iwostin powyżej 20 zł, na stanowisku dermokonsultacyjnym po okazaniu paragonu będzie można otrzymać prezent – Iwostin Sensitia krem nawilżający 50 ml.

Ponadto osoby zarejestrowanie w Klubie Iwostin z miast, w których odbywają się eventy, otrzymają mailing z imiennym kuponem, upoważniający do odbioru na stoisku prezentu od marki – fizjologicznego żelu pod oczy Iwostin Hydratia 25 ml.

Harmonogram i informacje dotyczące akcji znajdują się na stronie internetowej: www.iwostin.pl oraz na fan page’u marki Iwostin na Facebook.com.

Dodatkowych informacji udziela: Alicja Jabłońska-Krzywy NEPENTES PHARMA Sp. z o.o. e-mail: alicja.krzywy@nepentes.pl tel. kom: 724 247 245

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *