Kosmetyki,  Suplementy diety

Zestawy świąteczne Iwostin 2013

Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon świąteczny 2013 dwa zestawy prezentowe, przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy dla kobiet powyżej 40. roku życia. W zestawach znajdują się kosmetyki ujędrniające i przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia oraz poprawiające gęstość i napięcie skóry wrażliwej po 50. roku życia. Oferta promocyjna jest dostępna wyłącznie w aptece.

 

zestaw_40+IWOSTIN RE-STORIN 40+
W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Liftin, przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia. Ujędrniający krem na dzień SPF15 (50 ml) stymuluje syntezę kolagenu i przywraca jego optymalną strukturę, dodatkowo chroni skórę przed promieniowaniem UV.
Jako gratis, w cenie zestawu jest Liftingujący krem pod oczy (15 ml), który zapobiega utrwalaniu się zmarszczek na delikatnej skórze wokół oka, w widoczny sposób zmniejsza cienie pod oczami, głęboko nawilża.
Cena zestawu: ok. 67 zł.

 

IWOSTIN RE-STORIN 50+
zestaw_50+W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Storin, poprawiające gęstość i napięcie skóry wrażliwej po 50. roku życia. Odbudowujący krem na dzień SPF15 (50 ml) wzmacnia i odbudowuje strukturę skóry, a także odżywia i nawilża, poprawia gęstość, uelastycznia skórę twarzy.
Jako gratis, w cenie zestawu jest Odbudowujący krem pod oczy (15 ml), który normalizuje cyrkulację płynów w tkance podskórnej, zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. Redukuje cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, wspomaga usuwanie ciemnego pigmentu spod oczu.
Cena zestawu: ok. 73 zł.
Dodatkowych informacji udziela:
Alicja Jabłońska-Krzywy
NEPENTES PHARMA Sp. z o.o.
e-mail: alicja.krzywy@nepentes.pl
tel. (+48 22) 280 82 45, tel. kom: 724 247 245

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *